Direct naar hoofdmenu / zoekveld
SITEMAP | ENGLISH | SERVICEDESK | PERS

Zoeken



Werken bij FME

Belangenbehartiger
De Vereniging FME-CWM is de ondernemersorganisatie voor de technologische industrie. FME behartigt de belangen van haar lidbedrijven (nationaal en internationaal) en verleent hen diensten op sociaal, economisch en technisch gebied.

 

Bij FME zijn 130 brancheorganisaties aangesloten. FME heeft, inclusief brancheorganisaties, 235 medewerkers met specialistische kennis op vele terreinen in dienst. Daarnaast zijn er ongeveer 2.750 lidondernemingen (metaal, kunststof, elektronica en elektrotechniek) met 265.000 vaste medewerkers aangesloten bij FME. De totale omzet van deze leden is ruim 84 miljard euro. Daarvan wordt 60% in het buitenland behaald. De bedrijvigheid in de sector betreft engineering, productie, handel, industrieel onderhoud en industriële automatisering.

 

Werken bij FME

FME biedt afwisselend en uitdagend werk in een dynamische, veelzijdige en zeer professionele werkomgeving. Je werkt op het grensvlak van bedrijfsleven en politiek aan maatschappelijk relevante kwesties. FME zorgt voor professionele coaching, training en opleidingen. Het arbeidsvoorwaardenpakket bij FME is uitstekend. 

 

Actuele vacatures

 

Het Nederlands Instituut voor Lastechniek zoekt een

Student Onderwijskunde en Techniek (stage) 

 

Het Nederlands Instituut voor Lastechniek zoekt een

Student Marketing en Media (stage) 

 

Het Nederlands Instituut voor Lastechniek zoekt een

Student Kwaliteitszorg en Certificatie (stage) 

 

Scheepsbouw Nederland zoekt een

Secretaresse (fulltime)

 

De afdeling Internationaal Ondernemen van FME zoekt een

Stagiair voor een meewerkstage

 

De afdeling Internationaal Ondernemen van FME zoekt een

Stagiair voor een meewerkstage (marketing)

 

De afdeling Internationaal Ondernemen van FME zoekt een

Stagiair voor een afstudeerstage (duurzaam ondernemen)

WEEKLOG VOORZITTER
Jan_klein_2
Doorbraak
Zo kort voor de zomervakantie komt het er dan eindelijk: het inzicht in het belang van de technologie is definitief doorgebroken. Met dank aan de WK-arbiters.
Doorzoek de kennisbank of stel uw vraag aan één van onze specialisten!
ACTIVITEITEN
Informatiebijeenkomst ‘Werkkostenregeling’
Handelsmissie
Matchmakingreis voor medische technologie naar Mexico
Handelsmissie
Economische missie Shanghai, Singapore en Hong Kong
Evenement
Duurzame energie evenement 'Solar Energy Exhibition' in Valencia

Publicaties uitgelicht

Ondersteunende navigatie