De route naar de digitale voedingsfabriek van de toekomst

Wat is de route naar de digitale voedingsfabriek van de toekomst? Is verdere digitalisering en automatisering onvermijdelijk? Wat kan de sector verwachten en waar moeten gebruikers wat mee?
Krijg op deze vragen antwoord tijdens de online ronde tafel sessie op 8 juli 2021. Samen met GMV/FME, OnePlanet Research Center en Siemens wordt gesproken over toekomstvisie, huidige ontwikkelingen en de technische mogelijkheden voor de digitalisering van assets in de voedingsmiddelenindustrie.
Ben je benieuwd naar deze ontwikkelingen en wil je praktische handvatten aangereikt krijgen voor het vormen van jouw eigen digitale reis? Meld je dan nu aan! Normaal is de prijs van een ticket € 50,-.
Gratis voor FME-leden
Normaal zijn deze tickets € 50,- maar FME-leden kunnen zich gratis aanmelden via deze link (actiecode 11029).