Leden

2.200 leden en 30 branches

FME is de ondernemersorganisatie voor de technologische industrie. Onze 2.200 leden zijn technostarters, handelsbedrijven, middelgrote en kleine industrie (mki) en grote industrie/multinationals die actief zijn in de sectoren metaal, elektronica, elektrotechniek en kunststof. Er werken bij onze leden 220.000 medewerkers. De gezamenlijke omzet van de FME-leden bedraagt 91 miljard en zij exporteren voor 49 miljard. Daarmee realiseren de FME-leden een zesde van wat Nederland in totaal met export verdient. Bij FME zijn 30 brancheverenigingen aangesloten.

Nieuws van onze leden

Bravilor Bonamat B.V.

Van koffiemachine naar hygiënezuil

Bravilor Bonamat en dochteronderneming Geerts Metaalwaren zijn nauw verbonden met elkaar en werken geregeld samen aan nieuwe projecten. Door de coronacrisis is het jaar voor Bravilor - bekend van de koffiemachines - flin...

Bekijk nieuwsitem
Royal Boon Edam International BV

Samenwerking zorgt voor geavanceerde toegangsoplossingen met kunstmatige intelligentie

Royal Boon Edam International B.V., wereldmarktleider in architectonische draaideuren en beveiligingsentrees, heeft zijn nieuwe partnerschap aangekondigd met AnyVision, toonaangevend wereldspeler van computer vision soft...

Bekijk nieuwsitem
Variass Electronics B.V.

The Distancer geeft direct aan of iemand op 1,5 meter afstand van je staat

Maak kennis met de nieuwste innovatie op het gebied van anderhalvemetersamenleving: The Distancer. Deze prikkelvrije stand alone en universele hanger van sleutelformaat vertelt de persoon die op je afloopt, dankzij een e...

Bekijk nieuwsitem
AIM B.V.

Corona biedt nieuwe kansen voor innovatie

Door de coronapandemie zien veel bedrijven hun productie stagneren, door een krimpende afzetmarkt of door een gebrekkige toevoer. Veel ondernemers kiezen ervoor om hun productielijn aan te passen en innovatieve producten...

Bekijk nieuwsitem
Koninklijke Auping B.V.

Auping houdt thuiswerkende mbo-studenten bij het bedrijf betrokken

4 miljoen mondkapjes voor de zorg, daarmee haalt bedden- en matrassenproducent Koninklijke Auping de laatste weken volop het nieuws. Erkend voor meer dan dertig mbo-opleidingen, is het bedrijf ook voor scholen in de regi...

Bekijk nieuwsitem
De Meeuw Groep B.V.

55% minder milieulast door demontabel bouwen

Herbruikbaar bouwen verlaagt de milieubelasting van bouwmaterialen met ruim de helft. Dat blijkt uit onderzoek van SGS Search in opdracht van De Meeuw B.V. Demontabel en flexibel bouwen kan daarmee een oplossing zijn voo...

Bekijk nieuwsitem

De voordelen van het FME-lidmaatschap

Het FME-lidmaatschap biedt veel voordelen voor de dagelijkse bedrijfsvoering en de groei van jouw onderneming. De basis daarvoor wordt gevormd door het krachtige netwerk van 2.200 lidbedrijven in de technologische industrie.

Lees meer