Nieuws03.10.2018

Laatste twee winnaars FME Ondernemersonderzoek 2018

Jessica van Schijndel van Van Schijndel Metaal BV en Geert Smits van Nedinsco BV zijn de laatste twee winnaars van de dinercheque als dank voor hun medewerking aan het FME Ondernemersonderzoek 2018. Zij ontvangen beide een cheque ter waarde van 100 euro.

FME Ondernemersonderzoek

Het FME Ondernemersonderzoek is uitgezet onder alle directeuren van de FME-lidbedrijven en een aantal aangesloten brancheverenigingen en staat open tot eind augustus. In de komende weken worden nog 4 dinercheques verloot onder de respondenten. Via het jaarlijkse FME Ondernemersonderzoek peilen we bij onze leden wat hen bezighoudt en waar ze tegenaanlopen. De vragen gaan over een breed scala aan onderwerpen, zoals innovatie, organisatiestrategie, opleiding en ontwikkeling, maar ook enkele actuele onderwerpen, zoals de handelsoorlog, de Brexit en het tekort aan personeel. Met deze uitkomsten kunnen we onze dienstverlening nog beter afstemmen op de behoeftes van onze leden en kunnen we positie innemen op een aantal onderwerpen richting onder andere de Nederlandse en Europese politiek. 

Aan alle deelnemers veel dank voor hun bijdrage.