Nieuws30.06.2020

Nieuwe Meerjarenstrategie FME, wat is jouw input?

De impact en gevolgen van de coronacrisis laten zich niet exact voorspellen. Maar één ding is zeker: we moeten ons uit de crisis innovéren.

Meerjarenstrategie 660.jpgNieuwe werkelijkheid

Dat geldt ook voor FME. We moeten kijken naar hoe we ons aan de nieuwe werkelijkheid moeten aanpassen. Wat moeten we anders doen om toekomstbestendig te blijven? En hoe kunnen we nog sneller en beter kunnen inspelen op veranderingen in de toekomst?

Nieuwe Meerjarenstrategie

Daarom gaan we werken aan een nieuwe Meerjarenstrategie. De belangrijkste vragen daarbij: hoe zijn we jullie, onze leden, zo goed mogelijk van dienst? Hoe worden we nog wendbaarder en weerbaarder? Welke focus moeten we aanbrengen?

Input FME-leden

De input van onze leden is daarbij onmisbaar. Om niet teveel van jullie tijd te vragen in deze uitdagende periode hebben we een korte vragenlijst opgezet. Het invullen duurt enkele minuten en we zijn er zeer mee geholpen. Voor wie wat meer tijd heeft zijn er ook open invulvelden waar je al je suggesties, ideeën en feedback kwijt kunt.

Start de KORTE VRAGENLIJST

Veel dank alvast voor het invullen.

FME