Europa in beweging – Hoe positioneren we ons als technologische industrie
FME zet dit jaar sterk in op meer regionale ontmoeting. Daarom organiseren wij op 26 maart, voor FME-leden in de regio Oost, een inspirerende ledenbijeenkomst bij Connectr in Arnhem. De gelegenheid om kennis te delen, ervaringen uit te wisselen en samen nieuwe perspectieven te verkennen, waardoor inspiratie ontstaat die je direct kunt toepassen binnen je eigen organisatie.
Huidige geopolitieke ontwikkelingen en industriële uitdagingen vragen om nieuwe perspectieven
Om onszelf als technologische industrie eens goed uit te dagen, hebben we Paul Schenderling uitgenodigd. Hij is econoom, adviseur, schrijver en een van de meest invloedrijke stemmen in Nederland op het gebied van sociale en ecologische economie. Zijn scherpe analyses, positieve visie en vermogen om complexe economische thema’s praktisch te maken, zorgen keer op keer voor een levendige en inspirerende discussie.
Met zijn nieuwste boek ‘Continent van de Kwaliteit - Hoe Europa een eigen economische koers kan varen’ als vertrekpunt neemt hij ons mee in hoe Europa een eigen koers kan varen in een snel veranderende wereld.
Paul laat je op een frisse manier kijken naar thema’s als:
- Een eerlijker en sterker economisch model voor Europa
- Digitale dekolonisering en weerbaarheid
- Ondernemen binnen de draagkracht van de aarde
- Het loslaten van efficiëncy en omarmen van sufficiëntie
Kortom: nieuwe perspectieven, prikkelende inzichten, handvatten voor bedrijven en veel ruimte om met elkaar in gesprek te gaan.
Handvatten | Hapje & Drankje
Naast de lezing gaan we vooral met elkaar in gesprek. Onder het genot van een hapje & drankje verkennen we samen hoe we als Nederlandse technologische industrie kunnen bijdragen aan een toekomstbestendig Europees ecosysteem. Verwacht een open, energieke sfeer waarin nieuwe verbindingen ontstaan.
Laat je inspireren, denk mee over de economische koers van Europa, leer hoe je dit als ondernemer succesvol kan inzetten en ontmoet andere ondernemende koplopers.