FME-netwerken, platformen en commissies

Meeting

Wij vinden het belangrijk om leden met elkaar in contact te brengen, hen te betrekken bij besluitvorming en met hen te klankborden. We hebben daarom verschillende groepen waaraan je als FME-lid kunt deelnemen.

Thema's

Arbeidsmarkt en onderwijs, digitalisering en verduurzaming zijn strategische thema’s die voor álle FME-leden cruciaal zijn. Op deze thema’s liggen de grootste kansen en uitdagingen. Binnen deze thema's hebben we diverse overlegorganen waarin alle leden die interesse hebben, kunnen meedenken met actuele vraagstukken.

Klik op onderstaande links om meer te weten over deze organen.
 

Engineers-walking

Marktsegmenten

In onze marktsegmenten bundelen we de krachten van leden die actief zijn op specifieke markten. Binnen deze segmenten willen we met en voor onze leden de marktkansen vergroten en samen belemmeringen wegnemen.

Klik op onderstaande links om meer te weten over deze organen.

meeting

Algemeen

Hiernaast heeft FME nog netwerken en commissies die niet specifiek aan onze focusthema's of marktsegmenten hangen.

Klik op onderstaande links om meer te weten over deze organen.

Overleg
Sluiten